Wnętrza budynku przy Moniuszki poddane zostały pełnej modernizacji. Zmienione lokale usługowe oferują pracownikom biur wygodny dostęp do kawiarni czy kiosku, a jednocześnie zapewniają im spokój dzięki nowym wejściom bezpośrednio z ulicy i odizolowaniu klientów od strefy biurowej. Nowe wejście główne i recepcja z nowoczesnym systemem kontroli dostępu podkreślają klasę budynku i rangę jego najemców. 18 zupełnie odmienionych kondygnacji biurowych daje Najemcom pełną swobodę w podziale i adaptacji wynajmowanej powierzchni.

RECEPCJA

Już od progu widać, jak korzystne zmiany zaszły we wnętrzach. Jasne kolory, kamień i szkło w wykończeniach, starannie dobrane elementy wyposażenia oraz umieszczony w centralnym punkcie kontuar recepcji tworzą efektowną, przyjemną i nowoczesną strefę wejścia do budynku. Jej idealnym dopełnieniem są nowe, obrotowe drzwi, które pomagają utrzymać w holu głównym stałą temperaturę.

Zobacz pełną wizualizacje

HOLE WINDOWE

Holom windowym nadano nowoczesny styl. Są jasne, wykończone wysokiej jakości materiałami, dobrze oświetlone. Neutralnym wystrojem harmonizują i z holem recepcyjnym, i ze strefami wejść do powierzchni Najemców.

Zobacz pełną wizualizacje

BIURA

Wszystko zmieniło się na lepsze. 
Sufity i to, co nad nimi: najnowsze systemy klimatyzacji, wentylacji, wykrywania i gaszenia pożaru, energooszczędne oprawy oświetleniowe. Podłogi: stara szlichta została usunięta i zastąpiona nowoczesną podłogą techniczną, pod którą poprowadzono wszystkie niezbędne w pracy biurowej instalacje. Teraz 18 kondygnacji biurowych zajmują wygodne, dobrze wyposażone powierzchnie, otwarte na indywidualne potrzeby i oczekiwania Najemców.

Zobacz pełną wizualizacje